כיצד אוכל למצוא את מודעת Google שלי?

שיווק

הבנת מודעות Google ומדוע ייתכן שלא תמצא את שלך היכן שאתה מצפה למצוא

אני מבין. השקעתם כסף במודעות גוגל (צעד חכם!). ואתה רואה מודעות Google של אנשים אחרים בכל פעם שאתה גולש באינטרנט.

אז איך זה שאתה אף פעם לא רואה את המודעה שלך?

זו שאלה שאנו מציגים מלקוחות כל הזמן. ויש תשובה פשוטה.

אבל קודם כל, כדי להרגיע אותך: אל תדאג. אין שום דבר רע אם מודעת Google שלך ​​אינה מציגה תוצאות חיפוש אישיות משלך.

למעשה, זה לעתים קרובות מה שאתה צריך לצפות.

נסקור את מודעות Google ו-SEM (שיווק במנועי חיפוש) ביתר פירוט בהמשך.

אבל ראשית, ביקשנו מהמומחה שלנו למודעות תושבים, דניאל סימונס, לפתור את השאלה אחת ולתמיד – מדוע אינך יכול לראות את Google Ads שלך?

הבנת Google Ads (ומדוע אינך רואה את שלך)
מודעות Google יכולות לשמש ליצירת מודעות למותג, אך לרוב הן משמשות בצורה הטובה ביותר למכירה או קידום של מוצרים או שירותים, יצירת תנועה לאתר או קבלת הרשמות לרשימת דוא”ל. כשמשתמשים בהם בצורה זו, הם מציעים החזר ROI שקל למדידה, כך שתוכל להבין איך הכסף של המודעות שלך עובד בשבילך.

בסופו של דבר, התקציב משחק גורם חשוב אם תראה את המודעה שלך או לא. אבל ראשית, בוא נחקור את שני הסוגים של Google Ads – מודעות לרשת החיפוש ומודעות ברשת המדיה – מכיוון שסוג המודעות שבהן אתה משתמש יכול לקחת בחשבון אם ומתי תראה את שלך באופן אישי.

חיפוש פרסומות
כפי שהשם מרמז, מודעות חיפוש הן מודעות שמופיעות כאשר מישהו מבצע חיפוש בגוגל. תגיד שאתה שרברב בקלונה. אם מישהו מחפש בגוגל ‘שרברב בקלונה’, המודעה שלך עשויה להופיע בתוצאות החיפוש שלו.

כפי שאתה מנחש, סוגים אלה של מודעות יכולים להיות חזקים להפליא, מכיוון שאתה מוודא שאתה מופיע בראש ובמרכז לאנשים שאולי מחפשים את השירותים הישירים שלך.

עם זאת, הדבר החשוב שיש לזכור הוא שהמודעה שלך לא תופיע בכל פעם שמישהו מחפש את מילות המפתח שלך. אתה למעשה במלחמת הצעות מחיר עם כל חברה אחרת שמשתמשת במילות מפתח דומות (ותאמינו לנו: התחרות לעיתים קרובות קשה).

אז אם יש לך תקציב קטן – נניח, פחות מ-$20 ליום – אז זה יכול להתנצל די מהר בכל יום.

וזה אומר שבהתאם לזמן שבו אתה מנסה למצוא את המודעה שלך, ייתכן שאתה מחפש לאחר שההוצאה על המודעה שלך ביום נגמרה. במילים אחרות, זה יהיה בלתי אפשרי שהמודעה שלך תופיע עבורך.

זה מתווסף על ידי הפרמטרים הגיאוגרפיים שלך. אם יש לך מיקום מאוד ספציפי שאליו אתה ממקד (כמו בעיר אחת קטנה), אז אולי תראה את המודעות שלך, גם אם יש לך תקציב קטן.

אבל אם אתה משתמש בתקציב מוגבל כדי למקד לאזור עצום – כמו כל צפון אמריקה, למשל – סביר להניח שהתקציב שלך ימוצה לפני שתהיה לך הזדמנות לראות את המודעות שלך בכל יום נתון.

זה משחק מספרים. אתה לא צריך להוציא הרבה על Google Ads כדי להשיג תוצאות, במיוחד כשאתה משתמש ב-SEM חכם. אבל אלא אם כן אתה מבלה הרבה באזור מאוד ממוקד, הסיכוי לראות את המודעה שלך פשוט לא שם.

אבל אל תדאג. שוב, אם מסע הפרסום שלך מוגדר היטב, האנשים הנכונים עדיין יראו וילחצו. וזה הרבה יותר חשוב מאשר להיתקל במודעה שלך!

מודעות לתצוגה
מודעות לתצוגה פועלות קצת אחרת. אלו הן תמונות או סרטוני וידאו שמופיעים באתרים ברשת המדיה, ואתה משלם עבור 1000 הופעות.

יש סבירות גבוהה יותר שתראה את המודעות שלך לתצוגה, בהנחה ששוב התקציב שלך לא קטן מדי והמיקוד הגיאוגרפי שלך לא גדול מדי. אבל יש אזהרה. מודעות אלו אינן מוצגות בכל אתר – רק באתרים ספציפיים בתוך אותה רשת.

לכן, אם אתה נמצא באתר ‘שגוי’, שוב, יש סיכוי של 0{8763d72d870c5fdaa7017bfee1a11ac02b29864ebb99883b2bc0c874a8cdcc57} שהמודעה שלך תופיע.

שוב, זה לא סוף העולם. כי שוב, רק בגלל שאתה לא רואה את המודעה שלך, זה לא אומר שלקוחות פוטנציאליים לא.

כיצד לראות את המודעה שלך בתוצאות החיפוש
עד עכשיו, אתה כנראה מקבל את התמונה. אלא אם יש לך תקציב גדול (בטווח של $100 ליום או יותר) ואזור יעד קטן, אז יש סיכוי טוב שלא תראה את המודעות שלך.

וזה בסדר.

מכיוון שאינך רואה את המודעה שלך לא אומר שהיא לא מניבה ביצועים טובים או משיגה לך תוצאות.

——-

קרא: אסטרטגיות המודעות הטובות ביותר לתוצאות מיידיות

פרסום יכול להיות כל כך אפקטיבי עבור העסק שלך, אבל זה חייב להיעשות נכון או שתפסיד זמן וכסף. עם כל המידע שקיים, עצות סותרות ופלטפורמות מקוונות המשתנות ללא הרף, כל כך קשה לדעת היכן לבזבז את תקציב המודעות שלך.

במאמר זה, אנו מפשטים את אסטרטגיות הפרסום המקוונות והלא מקוונות, כך שתוכל להתחיל לראות מכירות מיידיות מהאתר שלך.

קרא עוד על שלנו. אתר אינטרנט.

——-

אז זה הרבה יותר חשוב לראות את תוצאות המודעות שלך מאשר לראות את המודעות שלך בפועל ‘בטבע’. ואתה עושה זאת על ידי בדיקת Google Analytics שלך.

אנו מוודאים שלכל הלקוחות שלנו תהיה גישה לחשבון Google Analytics שלהם. מהחשבון הזה תוכל לראות היכן המודעות שלך מוצגות, באילו מכשירים, באילו זמנים ובאילו תעריפים. יש כל כך הרבה מידע שלא יסולא בפז

תוכל למצוא בחשבון שלך.

לכן אנחנו יותר ממשמחים לבלות זמן עם לקוחות כדי לעזור להם להבין את חשבונות Google Analytics שלהם. כי לפעמים כל המידע החשוב הזה יכול להוביל לעומס מידע. אנשים רבים נכנסים לחשבון Analytics שלהם פעם אחת, מוצאים את זה מהמם, ו’לא’ יוצאים, לעולם לא מתחברים שוב.

לכן אנחנו אוהבים לקחת שעה בערך עם לקוחות כדי להדריך אותם כיצד להבין מה הם רואים בגוגל אנליטיקס.

למה?

בדיוק כמו שאתה צריך להבין את המספרים הפיננסיים שלך כבעל עסק, אתה צריך להבין את ניתוח האתר שלך. הם הולכים יד ביד בהבנת העסק שלך ולאן הוא הולך.

כמובן, אנו גם נותנים ללקוחות השיווק הדיגיטלי שלנו דוחות אנליטיים חודשיים.

לראות את המודעה שלך מול לראות תוצאות
אל תיפול למלכודת של החמצת היער בגלל העצים.

בסופו של דבר זה לא משנה אם אתה רואה את מודעת Google שלך.

זה משנה אם לקוחות פוטנציאליים עושים זאת. כך מודעות Google עוזרות לעסק שלך.

וכאן נכנס לתמונה מומחה SEM.

SEM, או שיווק במנועי חיפוש, עוזר להגדיל את השיחות מ-Google Ads בתשלום על ידי מינוף אסטרטגיות מוכחות של ניהול קמפיינים ואופטימיזציה. זהו כלי קריטי בשיווק דיגיטלי. וזה דורש מילות מפתח ממוקדות מאוד כדי לקבוע את הגישה המשתלמת ביותר להשגת לקוחות מתאימים שמחפשים בדיוק את מה שאתה מציע.

כל אחד יכול להגדיר חשבון Google ולהפעיל כמה מודעות. לעזאזל, אתה כנראה יכול להגדיר את זה בעצמך.

אבל שימוש נכון במודעות Google, כדי ליצור קשר עם האנשים הנכונים בזמן הנכון עם המסר הנכון, דורש ידע מורכב. בלי הידע הזה, אתה מכין את עצמך לבזבז הרבה כסף.

אתה צריך מישהו שינהל את חשבון Google AdWords שלך, שימקד את מילות המפתח וקמפיינים לתצוגה שיביאו המרות (רכישות, לידים, השלמת יעדים) לאתר שלך.

באמצעות מגוון כלי מחקר וטכניקות, הם יכולים לפתח קמפיינים יעילים לחיפוש בתשלום המתמקדים בעמידה בעלות היעד שלך למכירה או ליד. אתה תגיע לקונים נלהבים שלא בהכרח ימצאו אותך באופן אורגני באמצעות טכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש.

להצלחה העסקית שלך,

סוזן

סוזן פריזן, מייסדת עטורת הפרסים של חברת פיתוח אתרים ושיווק דיגיטלי eVision Media, היא מומחית אינטרנט, יועצת עסקית ושיווק ויועצת מדיה חברתית. היא עובדת עם יזמים שנאבקים עם חוסר הידע, המיומנות והתמיכה הדרושים ליצירת נוכחות עסקית מקוונת שלהם.

כתוצאה מהעבודה עם סוזן והצוות שלה, לקוחות מרגישים בטוחים והקלה בידיעה שהשיווק המקוון שלהם נמצא בידיים אמינות ואכפתיות, כך שהם יכולים להתמקד בבניית העסק שלהם בראש שקט עם מערכת תמיכה מושלמת שתנחה אותם בכל צעד בדרך.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.