כיצד לסגור את הצינור שלך ביעילות

ניהול מכירות

רבים מכם הביעו תסכול על המספר המשמעותי של ההזמנות המובטחות שפשוט לא נסגרות.

מחזורי מכירה ארוכים לא רק מעכבים את ההחזר על ההשקעה, אלא גם מגבירים את חוסר הוודאות אם המכירה תצא לפועל בכלל.

זכרו, סגירת המכירה היא פשוט פתיחת הקשר הרציני.

איך מבטיחים מחזור מכירות מהיר יותר עם זמני הריון נמוכים יותר!

למרות שאני בהחלט לא טוען שיש לי את כל התשובות, הנה כמה הצעות שעשויות לעזור להוריד את רמת התסכול שלך ולהעלות את יחסי הסגירה שלך.

אני שומר את זה מאוד בסיסי עבור מאמר זה.

1. ודא שאתה והפניות למכירות שלך מתקשרות אל האנשים הנכונים.

אם לא, כל ההבטחות וההבטחות הכנות שניתנו על ידי משתמשי הקצה הנמוכים יותר לא שוות גבעה של שעועית. הבטחות כאלה רק ישרתו אותך ואת מובילי המכירות שלך. תהיה מציאותי. אם אתה ואנשי המכירות שלך לא מדברים עם האיש הנכון, שכח מזה.

2. הפוך לקוחות פוטנציאליים קיימים ללקוחות בטוחים פוטנציאליים על ידי סיוע להם להצדיק את החלטות הרכישה שלהם.

לעולם אל תעשה את הטעות בהנחה שהקונים שלך מיומנים בהצדקות ושהם יוציאו את צווארם ​​החוצה כדי לגבות אותך. הם אינם מיומנים ביצירת ההצדקות הנכונות ובקשת הרכישה שלהם נעשית עם הצדקות מועטות או ללא. אם מקבל ההחלטות, הבוס שלו לא מבין או מעריך את הערך של בקשת הרכישה, איך הם יכולים לקבל החלטה הגיונית לאשר אותה? למרבה הצער, רוב המבקשים לא רגילים להצדיק והם יעשו עבודה גרועה למדי. כמו כן, אנשים לא רוצים לשמוע לא. ברגע שהצעה לא מוצדקת נדחתה על ידי מקבל ההחלטות, אל תצפה שהוא יחזור עם בקשה נוספת. יכול להיות שזה מאוחר מדי.

ללא הצדקה ברורה לניצול התקציב, רוב מקבלי ההחלטות לרוב ידחו החלטה ללא הגבלת זמן.

אף אחד לא נמצא בעמדה טובה יותר להצדיק את המוצר או הפתרון שאתה רוצה למכור ממך.

לאחר כל שיחת מכירה, נוהג טוב עבור מנהל המכירות להבטיח שהלידי המכירות מנוהלים והסכמה של משתמשי הקצה על כל היתרונות הפוטנציאליים

אל תשאיר את השלב הקריטי הזה למובילי המכירות או לנציגי הסוחר שלך. כנראה שלרובם היה ניסיון מעשי מעט ביצירתם בעבר, או כנראה שלא ידעו מאיפה להתחיל איתם יותר. זה, ככל שהם לומדים מהר יותר.

חשב חיסכון פוטנציאלי וערך אחר לקונה באמצעות תבנית פשוטה או גיליון עבודה.

שתף זאת עם הקונה ואם נדרש, עם מקבל ההחלטות. בקש ממשתמש הקצה להסכים לעובדות אלו ולוודא שדף עבודה זה מצורף יחד עם דרישת הרכישה. זה משיג הרבה דברים. ראשית, זה מבטיח שאיש הקשר הנוכחי לקנייה מוכן טוב יותר להצדיק את הרכישה. שנית, זה מבטיח שמסר הצדקה שלם יותר מועבר למקבל ההחלטות. שלישית, היא מכשירה את מובילי המכירות שלך כיצד להצדיק את המוצר או הפתרון שנמכרים.

והכי חשוב, איש קשר הלקוח שלך או הקונה צריכים להיות מוצגים על ידך כאלוף. זה אפשרי רק אם תעזור לו בהצדקה. אתה צריך לוודא שהוא מניע את הרעיון ולא אתה. יש לראותו בעיני הארגון שלו כעובד פרואקטיבי שיש לו רק את היתרונות של הארגונים. . חייבת להיות תוצאה של WIN WIN עבור שניהם.

3. מעקב אישי כדי לבדוק את מצב החשבון.

לעולם אל תתקשר למשתמש למעקב. עליכם לטפח את ההרגל לפגוש את המשתמש חמוש בדף העלות התועלת ועוד. השתמש בגיליון ההצדקה כנקודת דיון במהלך פגישות המעקב הללו.

היו מוכנים לפגוש יותר משתמשים ומקבלי החלטות כדי להבטיח מחדש ולשכנע את מקבלי ההחלטות

4. הדרך הטובה ביותר להפחית את הלחץ הקשור להזמנה מסוימת בהמתנה היא להחזיק כמה שיותר בצנרת המכירות שלך. הכל על מספרים.

חשוב שיהיה צינור בריא ומוסמך, שבו לפחות ל-70{8763d72d870c5fdaa7017bfee1a11ac02b29864ebb99883b2bc0c874a8cdcc57} מהצינור יש סבירות קרובה חזקה.

איך משיגים יותר פעילות בצנרת? התשובה הפשוטה היא לפחות 3-4 שיחות/4 ימים בשבוע. זו הדרך היחידה לייצר צינור בולט. אם אתה ממוצע של 20 שיחות מכירה מוסמכות ומוצדקות בחודש, אני יכול להבטיח שלעולם לא תצטרך לדאוג לגבי רובע עני.

אנחנו צריכים לזכור, סגירת המכירה היא פשוט הפתיחה של הקשר הרציני.

באמצעות טכניקות בסיסיות פשוטות אלו, נוכל להבטיח מחזור מכירות מהיר יותר עם זמני הריון נמוכים יותר.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.