מהם האיומים הנסתרים על בטיחות הנהגים?

ניהול סיכונים

כשאתה מנהל עסק, יש לך שורה שלמה של התחייבויות. ההתחייבויות הללו נעות בין מחויבויות רווח לבעלי המניות ועד להתחייבויות קטנות יותר, כמו הבטחה שניתנה לחבר זוטר בצוות שלך.

עם זאת, מעל לכל, המחויבות הראשונה והעיקרית שלך היא תמיד של בטיחות העובדים שלך. זה בא מעל הכל והוא נענש בחומרה על ידי החוק אם לא תבטיח טיפול והגנה יעילים לצוות שלך.

בשטח שלך, הבטחת הבטיחות היא פשוטה. אחרי הכל, הסיכונים בתוך בניין הם לרוב צפויים וקלים לניהול. אבל מה לגבי כשהצוות שלך יוצא מחוץ לשטח שלך ויוצא לכביש באמצעות כלי רכב הצי שלך? עדיין חלה עליך חובת זהירות, אחרי הכל.

התשובה היא ניהול סיכונים בצי, אבל מהם האיומים הנסתרים על העסק שלך שניהול סיכונים בצי יכול להגן מפניהם? בואו נסתכל.

רישיונות נהיגה פסולים/אסורים

זה אולי נראה כמו סיכון קלוש, אבל יש מספר מזעזע של נהגים על הכביש שנשללו להם רישיון, נוהגים עם רישיון שפג תוקפו או שנפסלו מלנהוג לתקופה. למעשה, 1 מכל 650 נהגים שבדקו את רישיונם נוהגים בזמן פסילה ול-1 מכל 300 רישיון שנפסל או שפג תוקף. בנוסף, ל-1 מכל 16 נהגים יש בעיות בכרטיס הצילום שלהם.

נהיגה עם כל אחת מהבעיות הללו אינה חוקית, ואם תתרחש תאונה, תישא באחריות אישית על אי בדיקת האישורים שלהם. זו הסיבה שבדיקת רישיון נהיגה בצי היא חיונית ביותר בפתרון ניהול סיכונים מקיף.

הרגלי נהיגה רעים

כולנו אשמים בהרגלי נהיגה רעים, שנאספו במשך שנים של נסיעה בכבישים. ההרגלים הרעים האלה מסוכנים בכלי הרכב שלנו, אבל ברכב צי, זה עלול לסכן את כל העסק, אלא אם כן אתה עובר לטפל בהם.

בין אם מדובר בדברים כמו לקיחת פינה מהר מדי, אי בדיקת מראות כנפיים, נהיגה עקבית מעל המהירות המותרת, בלימה מאוחרת או כל הרגל נהיגה רע אחר, כל דבר יכול לסכן אותך, את הצוות שלך ואת בטיחות הציבור. זו הסיבה שהסבה לנהג היא דרישה חוקית.

נהגים אחרים

אתה יכול להיות בטוח ככל האפשר על הכביש, אבל אתה פשוט לא תמיד יכול לחזות מה נהגים אחרים בכביש יעשו. בין אם בגלל חוסר תשומת לב, שיכור או פשוט נהיגה מסוכנת, תאונות רבות שיתרחשו לא יהיו באשמת הצוות שלך.

אולם הדרכת נהגי צי, יכולה ללמד את הצוות שלך לשים לב יותר לסימני האזהרה ולפעול בהתאם. זו עוד דרך קטנה שבה אימון מוכיח את עצמו כחיוני – במיוחד אם הוא מציל חיים.

DriveTech הם חלק מה-AA ואחת הספקיות המובילות בבריטניה של בדיקת רישיונות נהיגה בצי לעסקים גדולים וקטנים כאחד. עם צוות מסור המסוגל לספק אספקה ​​ארצית וגם באינטרנט, אנחנו הבחירה החכמה עבור העסק שלך.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.