קבל נתוני BINbase שעוזרים לך לשרוד ולשגשג בזמנים כלכליים קשים

ניהול סיכונים

נתוני BINbase הופכים במהירות למרכז העצבים של הערכות רבות לניהול סיכונים בקרב עסקים גדולים וקטנים כאחד. האמת, כל עסק יתמודד עם סוג כלשהו של הונאה בכרטיסי אשראי. ובעבר, לא היה הרבה בעלי חשבונות סוחר יכולים לעשות בנידון. עד עכשיו. תוכנת BINbase כובשת את העולם הפיננסי בסערה ונותנת לבעלי עסקים את הכלים להפחית את הסיכוי להיפגע מהונאות כרטיסי אשראי.

בסופו של דבר, בעלי חשבון סוחר משלמים עמלות החזר כאשר מתרחשת עסקה הונאה. אז גישה לנתוני BINbase אמינים יכולה לצמצם את העלויות הללו באופן דרמטי, והנה הסיבה – ניתן להפעיל את מספר ה-BIN של כרטיס אשראי דרך בודק BINbase ולאמת לפני עיבוד העסקה. זה מחזיר את הכוח לידיים של בעל העסק ומיד הרמאים.

עם מסד הנתונים של BINbase אתה יכול ללמוד כל מיני פרטים רלוונטיים על כרטיס לפני שאתה מאשר עסקה. אתה יכול לברר אם כתובת המשלוח תואמת לכתובת החיוב או לא. אתה יכול לקבוע אם לכרטיס היו בעיות כלשהן בעבר, כגון חיובים חוזרים תכופים. במילים אחרות, אתה יכול להגן על עצמך טוב יותר מפני הונאה באמצעות חיפוש פשוט ב-BINbase.

למי שלא בטוח באיזו הונאה בכרטיס אשראי, במילים פשוטות, מדובר בפעולה של קניית פריטים באמצעות פרטי כרטיס האשראי של אדם אחר. בעלי חשבונות סוחר רגישים מאוד להונאת חיוב חוזר.

הונאה מסוג זה מתרחשת כאשר בעל כרטיס לגיטימי משתמש בכרטיס כדי לקנות סחורות או שירותים, אך כאשר ההצהרה מגיעה, הוא יוצר קשר עם חברת האשראי ואומר לנציג שמעולם לא קיבל את הפריט או השירות או שמעולם לא אישרו את העסקה מלכתחילה. מערכת נתונים BINbase יכולה לעזור לך לעקוב טוב יותר אחר סוגי חיובים אלה.

הסוג הבא של הונאה בכרטיסי אשראי שמשפיע על בעלי חשבונות סוחר הוא הונאה בכרטיסי אשראי מקוונים. זהו הסוג הנפוץ ביותר של הונאה בכרטיסי אשראי עם עסקאות שאנשים עושים על בסיס יומיומי. כעת סוג זה של הונאה יכול להיות מעט מסובך, כאשר האקרים גונבים פרטי כרטיס אשראי מבלי שמחזיק הכרטיס האמיתי יודע מה קרה. כדי למנוע בעיה זו, הסוחרים יכולים להשתמש במערכת מספרי BINbase כדי לאמת את כתובות החיוב והמשלוח כדי לוודא שהן תואמות.

עם כל זה בחשבון, קל למדי לקבל גישה לנתוני BINbase ולשלב את התוכנית במערכת שלך. מסד הנתונים של BINbase אינו פתוח לציבור אך אתה יכול לרכוש רישיון משתמש בודד או רישיון אוניברסלי. התכונות שיהיו לך עם הורדת BINbase שלך ​​ישתנו בהתאם לרישיון ולספק שבו תבחר להשתמש.

בדוק את המוניטין של ספק הנתונים של BINbase וודא שרשימת ה-BINbase שאתה מקבל עדכנית ומעודכנת. אם אתה מוכן לפתוח ערוצי מידע חדשים ולמנוע הונאה מפגיעה בחברה שלך, מסד הנתונים של BINbase הוא מקום מצוין להתחיל בו.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.