תוכנית הרשת הבסיסית

רשת

החיים והעבודה מספקים לנו הזדמנויות רבות לנטוורקינג, בין אם מדובר באירועים מובנים כגון כנסים בחסות עמותות מקצועיות או אירועים אישיים, כגון מסיבות עם משפחה או חברים.

סביר להניח שתשתתפו באירועי הרשת העסקית לבד ולעיתים לא תכירו אף אחד בחדר. בתרחישים אלה, סולופרנים ויזמים ירגישו נוח יותר כאשר יצרתם לעצמכם סדר יום סטנדרטי של אירועי נטוורקינג:

קבל לקוח.
קבל מקור הפניה או משתף פעולה.
לקבל מידע.
מפגש עם לקוח פוטנציאלי יהיה הרבה זמן, ללא ספק. פגישה עם מקור הפניה מבטיח או מישהו שאיתו אתה יכול לשתף פעולה היא גם מתיחה, אבל הסיכויים טובים יותר. למידה של משהו שימושי, בין אם מדובר בדובר התוכנית או מידע מועיל שאתה קולט ממישהו שאתה פוגש, הוא הימור סביר.
אז לטש את מגרש המעלית הקצר שלך. זכור לחייך, להירגע ולהיות מוכן להכיר אנשים חדשים. שים לב לפתחי שיחות שוברי הקרח הקלים להפעלה שיגדילו את החזר ה-ROI שלך ברשת:

ניגש אל מישהו שהוא לבד, חייך והצג את עצמך. אתה נמצא במקום לרשת, אז הקפד להרחיב את עצמך. אתה יכול לפגוש מישהו ששווה להכיר ולכל הפחות, תגרום למישהו להרגיש יותר נוח ושמח להיות שם. “להציל” מישהו זו קארמה טובה.
“זו הפעם הראשונה שאני משתתף בסמינר הזה. אתה רגיל?” הצגת מעט פגיעות היא גם אנושית וגם אמיץ. אתה תדגים את השליטה שלך בטקס המפגש והברכה. פתיחה זו מקלה על ההתמודדות לשיחה נוספת.
“אני מודה שאני לא יודע הרבה על מה (קבוצת החסות) עושה. איזה עוד תוכניות הם מעלים?” בשאלה זו תקבל מידע שיעזור לך להעריך את האפשרות להעמיק את מעורבותך בארגון המארח.
“זה מעניין. ספר לי עוד.” אנשים אוהבים לדבר על עצמם. העברת עניין אמיתי מחמיאה ובעיקר מחמיאה. הזרעים לזוגיות טובה ואולי אפילו מועילה הדדית יישתלו, גם אם לא תפגשו שוב עם אותו אדם עוד שנה-שנתיים.
“תן לי להכיר לך…” אחת הדרכים הטובות ביותר למצב את עצמך כמשפיע, כמו גם כמי שהוא אותנטי ונדיב, היא להציג אנשים שאולי יוכלו לעבוד יחד.
שאל את הדובר שאלה טובה. רשום הערות במהלך המצגת והרם את ידך במהלך השאלות והתשובות. המשתתפים עשויים לחפש אותך לאחר ההרצאה. אתם מוזמנים לגשת גם לדובר. שאלה טובה מציגה אותך כאדם חכם. היזהר לא להדביק את המיקרופון.
“היי, אני (שם). זו הייתה שאלה נקודתית ששאלת את חבר הפאנל. על מה אתה חושב (נושא קשור)?” בתרחיש זה, אתה ניגש למישהו ששאל את הדובר שאלה בעלת תובנות.
“היה נהדר לפגוש אותך. אני רואה מישהו שנמצא ברשימה שלי להיפגש ואני הולך לצאת לחופשה. תודה שהיית טוב לדבר איתו.” אסטרטגיית היציאה שלך.
תודה שקראת

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.