10 טיפים חיוניים לרשת – נהדרים לחגים ונהדרים כל השנה

רשת

ובכן… הנה באים החגים, ובמלוא העוצמה. אני לא יודע מה איתכם, אבל לוח הזמנים שלי עמוס… עמוס, מלא עד אפס מקום. ישנם אירועי נטוורקינג, מפגשי עמותות ומועדונים, מפגשים משפחתיים, מסיבות חברים, מפגשים, אירועי פייסבוק, אירועי אוויטס…

זו יכולה להיות תקופה מאוד מעניינת בשנה עבור עסקים רבים (וקשה עבור חלקם). כל כך הרבה מה לעשות וכל כך מעט זמן, הרבה התרוצצויות מהפגישה הזו לארוע ההוא, חזרה לעבודה, במרכז העיר לסידורים, לקניון בשביל מתנות, חזרה לאירוע אחר שכמעט שכחתי ממנו…

ואם אתה מנהיג עסקי, הפרודוקטיביות או המכירות שלך עשויות להאט ככל שאנשים מתכוננים לחגים, אלא אם כן אתה מוכר מזון לאיילים, כמו דודי באלסקה.

כל זה יכול לנקז את האנרגיה שלכם, לגרום ללחץ ולשלוח חלק מאיתנו היישר ל”באה, הומבוג!” ארץ. (לא ידעת שזה מקום אמיתי, נכון?)

אבל, האם זה סוג הנוכחות שאתה רוצה שתהיה לך כשאתה פוגש מישהו חדש באחת מהמסיבות הרבות האלה, אירועי נטוורקינג ופגישות? האם אתה מתכוון לשחרר זעקת רחמים כשמישהו חדש ניגש אליך אל קערת הביצים ומנסה “להציע לך” את שירותיו תוך כדי שהוא חוטף מיני פיצה גליל?

אני מכיר את ההרגשה. התעוררתי מאוחר בלילה וזעקתי לעזרה ולהפסקה מכל עומס החגים. אבל אז גיליתי את הנוסחה של נטוורקינג קלאסי, בעל ערך, קל… ובכן, זה עושה הכל הרבה יותר מהנה ושווה.

להלן “10 טיפים חיוניים לרשת”. הם שימושיים במיוחד בתקופת החגים כדי ליצור קשרים חשובים, והם יעזרו לך לשמור על האנרגיה, השפיות ועל שמחת החגים.

1.) עשה רושם ראשוני טוב

זה נחשב הו, כל כך הרבה!

2.) היו מנומסים, מכבדים וישרים

ככה אתה רוצה שיתייחסו אליך, נכון?

3.) שמרו על חשיבה “נתינה”.

בדיוק כמו החגים, נטוורקינג מוצלח הוא רק נתינה. זה אמור להיות קל לזכור את התקופה הזו של השנה, אבל זה הלך רוח חשוב כל השנה.

4.) בקש את פרטי הקשר שלהם

אז תוכל ליצור איתם קשר אם אתה מעוניין לדבר עוד.

5.) אל תמכור ללא רשות

אם מישהו משיק למצגת מכירות של 5 דקות על העטים המדהימים שלו שכותבים מתחת למים, בחושך וללא כוח משיכה, אל תניח שאחרים מתים לשמוע על מיסבי הגלגל החלקלק שלך, גם אם אתה יודע זה בדיוק מה שהם צריכים. זהו שלב חשוב מאוד – אולי החשוב מכולם. אתה כן רוצה לספר לאנשים מה אתה עושה, אבל בצורה אלגנטית ומסוגננת שמושכת את תשומת לבם… (ראה למטה למידע נוסף על זה)

6.) הימנע מלפתוח ב”אז מה אתה עושה?”

זה יכול להרוג את בניית הקשר לפני שהוא מתחיל ויכול לגנות את האינטראקציה להיות לא יותר מאשר פטפוט משעמם, רובוטי וחסר שכל מבלי להחליף את המידע החשוב באמת. אם תפתחו את השיחות שלכם כך, תוכלו להחמיץ הזדמנות חשובה להתבלט משאר הקהל.

7.) מעקב – aka אל תסמוך עליהם שיצרו איתך קשר

רק בגלל שהם אמרו שהם נרגשים שפגשו אותך ולמדו על מיסבי הגלגל החלקים שלך, לא אומר שהם באמת יתקשרו אליך. אולי הם התכוונו לזה באותו זמן, אבל החיים קורים ואף אחד לא מושלם. אז קבל את המידע שלהם כדי שתוכל להבטיח את המעקב.

8.) תמיד לשאת עט, נייר וכרטיסי ביקור

אתה אף פעם לא יודע מתי הזדמנות גדולה עלולה להופיע. כן, אפילו בזמן שאתה נלחם על דמות הפעולה האחרונה של “ריימונד קוסמי”.

9.) אל תצא משיחה על ידי השלכתם על מישהו אחר

לגרום לאדם אחר לסבול זו לא דרך להשיג מוניטין טוב במהלך החגים. בבקשה תסלחו לעצמכם, תגידו להם שאתם צריכים עוד משקה, ראו מישהו שאתם צריכים לדבר איתו, או אפילו שאתם צריכים “ללכת” ממש רע! ואל תיתפס בשקר כי זה יהרוג את כל האמינות שלך ממש מהר.

10.) תהנה!

תירגע ותהנה! כשאתה מחייך ונהנה, אתה חביב יותר על אחרים, וזה יכול להוביל להרבה עסקים. היו אדיבים, מתחשבים ומגנטים!

אני מקווה שהטיפים האלה יעזרו לך כשאתה ברשת דרך כל המסיבות העונה.

כל טוב

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.