5 מדדים מרכזיים לשיפור האתר שלך והמשך צמיחה של העסק

שיווק

כשזה מגיע לניהול העסק שלך, חלק גדול מההכנסות שלו מסתמך על האינטרנט. אפילו הפרטים הקטנים ביותר קובעים אם האתר שלך תורם לשורה התחתונה שלך או לא. שימוש בנתונים מהעולם האמיתי כדי לאשר אם האתר עובד טוב או לא אינו מספיק ולכן צריך תחומי שיפור. כדי להישאר צעד אחד קדימה בתחרות, יש לנתח את מדדי המפתח כדי לעזור להישאר מחוברים ללקוחות הנוכחיים שלך ולמשוך את הלקוחות החדשים.

כדי לעזור לך להתחיל עם מעקב אחר ביצועים, חמשת מדדי האתר העיקריים נדונים להלן.webOdoctor, סוכנות ה-SEO המובילה בהודו מבצעת מדידות וניתוח חיוניים כדי להביא את נראות האתר שלך בראש.

מפתח מס’ 1

תנועה לאתר

רוב מנהלי האתרים אובססיביים לתנועה – כלומר מספר המבקרים באתר שלך. אם האתר שלך גדל, קיפאון או ירידה, נתוני התנועה הם אינדיקציה טובה לכך, וחושפים הרבה על בריאות האתר שלך.

סך הביקורים, בחלוקה לביקורים ייחודיים וביקורים חוזרים, חושפים עד כמה אתה מושך מבקרים חדשים ועד כמה אתה משמר מבקרים. באופן אידיאלי, ביקורים ייחודיים וחוזרים גדלים בו זמנית ומעניקים עלייה בריאה בסך הביקורים. במקרה שגידול סך הביקורים מונע על ידי ביקורים חוזרים, המדדים יאפשרו לך לדעת שאתה בונה בהצלחה עוקבים נאמנים אך לא עושה מספיק כדי למשוך מבקרים חדשים. לכן הביאו עיניים חדשות כדי לגלות אסטרטגיות חדשות לאתר שלכם.

מפתח מס’ 2

מקורות תנועה

מלבד הכרת התנועה ברמה העליונה שלך, עליך להיות מודע גם למקור המבקרים שלך. Google Analytics מפרק את מקור התנועה שלך לארבעה פלחים:

אורגני, הפניה, ישיר וחברתי מספקים כמה קטעים חשובים על האתר שלך.

אורגני: נותן מושג לגבי מידת הדירוג של האתר שלך במנוע החיפוש

הפניה: כמה מבקרים מגיעים מאתר אחר עם סיבות משמעותיות

ישיר: כמה אנשים מקלידים את האתר שלך בדפדפן שלהם

חברתי: כמה מבקרים מגיעים מהרשתות החברתיות על סמך התוכן והפוסט שלך במדיה החברתית.

זה תמיד עדיף אם התנועה מגיעה ממקורות שונים, כדי למזער את הסיכון של פגיעה באתר.

מפתח מס’ 3

קצב הקפיצה

זהו מדד חשוב נוסף שיש לו השפעה על SEO. זה אומר לך כמה מבקרים עוזבים את האתר שלך מיד לאחר הגעתם. ככל ששיעור הנטישה נמוך יותר, כך יותר מבקרים נצמדים לאתר שלך. עם זאת, יש ליישם שינויים כדי לשפר את שיעור היציאה מדף הכניסה שלך. עם סיבות נפוצות בראש שלך לשיעור יציאה גבוה מדף הכניסה, כמו זמני טעינה איטיים, אתרים מקולקלים, רושם ראשוני גרוע ומילות מפתח ממוקדות בצורה גרועה, אתה יכול לחפור בדעתך כדי לשפר את שיעור היציאה מדף הכניסה.

מפתח מס’ 4

דפים מובילים

בכניסה לקטע התנהגות בגוגל אנליטיקס תמצא את הדפים המניבים את הביצועים הטובים ביותר מבחינת נפח התנועה. חשוב מאוד לדעת אילו עמודים מקבלים את מירב התעבורה מכיוון שזה נותן תמונה ברורה שמראה למה הקהל שלך מגיב. עם זאת, כדי לקבוע את מספרי התנועה בדף “העליון” אינה הדרך היחידה. כדאי להסתכל על מספר השיתופים החברתיים בעמוד כאינדיקטור חזק.

מפתח מס’ 5

שער חליפין

מדד גולמי נוסף ברמה העליונה הוא שיעור המרה אשר לו השפעה חזקה על רווחיות האתר שלך. הגדלת שיעור ההמרה שלך מ-1{8763d72d870c5fdaa7017bfee1a11ac02b29864ebb99883b2bc0c874a8cdcc57} ל-2{8763d72d870c5fdaa7017bfee1a11ac02b29864ebb99883b2bc0c874a8cdcc57}, כמעט מכפילה את הרווח שלך. זה אומר לך איך להגדיל את התנועה שלך כדי לבצע פעולה רצויה.

מבקרים ייחודיים/ המרות= שיעור המרה

ככל ששיעור ההמרה שלך גבוה יותר, האתר שלך מניב ביצועים טובים יותר. שיעור המרה נמוך מצביע על כך שאתה מושך את התנועה הלא נכונה. המרה דרך מקור תנועה נותנת לך מושג שתהליך מחשבה כשאתה מסתכל על שיעור ההמרה שלך.

ביצועי אתר גרועים יכולים לשלול את התוצאות החיוביות של מעקב אחר מדדי האתר שלך.

האם עקבת אחר תנועת האתר בעבר?

אם לא, אז המספרים, התרשימים והאחוזים יכולים להיראות מאיימים. מדדים אולי נשמעים מתוחכמים למדי, אבל במציאות הם עוקבים אחר מערכת פשוטה של ​​התנהגות.

זו הסיבה שכולם צריכים לעקוב אחר לפחות מדדי אתרים בודדים כדי לבצע שיפורים אמיתיים ומורגשים באתר האינטרנט שלך.

תראה זה אולי נשמע קצת נגד אינטואיטיבי, אבל המציאות היא שלחברות שמתקנות בעיות במהירות יש דירוגי שביעות רצון לקוחות גבוהים בהרבה מאשר לחברות שלא מציבות בעיות כלל ללקוחות שלהן.

שאל את עצמך שאלות בזמן העבודה על האתר שלך: האם הלקוח יוכל למצוא את מה שהוא מחפש?

המשך לעקוב אחר כל נושא והפתרון שנלקח עבורו. ניטור הזמן המושקע בכל אחד מהם יגיד לך אם זה באמת מועיל או לא.

תמיכה במדדים כדי לתת את הנתונים המדויקים ובכך לנטר פתרון מועיל.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.