Girişimlerde Organik için Nasıl Yer Açılır?

Admin

Administrator
Yönetici
Her türlü yeni işte, kısa bir "Kim Bu" tür bir giriş seçmem gereken bir rutinim var, burada bana organizasyon çağrısında özel bir işletme sağlıyorlar ve işlevleri ve yükümlülükleri neler. Bu, sınırlı danışmanlık işlevim için bireylerin uygun şekilde kurulmasına hızla eğilmeme yardımcı oluyor.

Dünyanın sağladığı gibi, hayran olabileceğiniz birçok nokta var, ki bu birkaç kez olursa, kesinlikle gitmeniz gerekiyor. Şirket dünyası rehberi'nden, belirli bir fırsattan bahsetmeden yapabileceğiniz çeşitli zamanlar 3'tür. Bu yüzden, 3 kez rehberliğimle başlıyor, 3. kez olduğu gibi, aklımın çeyrek mil maratonunu kolayca çalıştırmasına izin veriyorum, meydana gelebilecek her türlü uygulanabilir pratik faktörü geliştirmek için.

Bu sefer 'organik' kelimelerle ilgisi vardı.

Belirli bir bireyin işlevi ve yükümlülükleri hakkında soru sorduğumda aldığım tepki, "İşlevlerimizde doğalız." Başlangıçta natural için analiz yapmaya çalışıyorum işte yolculuğunuz genişledikçe daha fazla almaya başladığınız kesin görev ve işler için bir tercihiniz vardı.

Anladığım kadarıyla, çeyrek mil analizimin yanlış olabileceği, yüklü tesadüflerin sonucu olarak ‘organik' oluşabileceği, belirli kişilerin belirli bir zaman faktöründe belirli bir yerde sağladığı, kendilerine sunulan şansa sahip olduğu ve bunun için sorumlu olmaya başladığı kesin.

Yorumların kredi notuna göre, her iki tür doğal eğlencenin makul bir miktarını gördüm, bu da sarılabilir, deniz taşıtlarınızı çok erken yıllarda yeni başlayanlar için yelken açan şeylerden daha fazlası.

Bununla birlikte, start-up'lar, işletmelerin çeşitli konumların etkin bir şekilde yönetilmesi için prosedürler ve sistem hakkında değerlendirdikleri, işledikleri bir olgunlaşma aşamasına girdikçe. Aşağıda, doğal işlevleri tercih edilen şekilde oluşturmak, sonuçta pozisyona düşen öğelere yol açmak veya en azından orman yangınları doğuran tepe ağaçları gibi ovalamamak için birkaç öneri bulunmaktadır. O zamandan beri, bu kesinlikle istenmeyen, zamanlanmamış, olgun öncesi fedakarlıklarla sonuçlanır.

1. İşletmenizde ne tür doğal işlevlerin sürdürüldüğünün değerlendirilmesiyle başlayın, doğru olabilir, işletmenizdeki birkaç yer, aslında daha fazla gönüllülük merkezli iş projesine sahip olabilir, insanların ve fikir liderlerinin olumlu kurulması, diğer çeşitli yerler için geçerli olmayabilir. Örn. reklam, finansal kaynaklar, ilerleme, müşteri çözümleri ve yardım

2. Sonuçları ve faydalı sonuçları arayın, pozitif özel tarafından denenen olasılıkların sayısı işiniz için bir şans ve / veya karla sonuçlandı.

3. İşletmenin sahip olduğu değer ve vizyona karşı sonuçları doğrulayın, bir işletmenin şirketini yürüttüğü yöntem, tanımlandığı yoldur. Dünyada, insanlar onayladığında ve bağışladığında, kendi başınıza yeni bir ışıkta sağlamak basit olabilir, ancak bu aynı şekilde büyük miktarda finansal yatırıma da mal olur, doğrudan kar elde etmez ve insani duygularla, sürekli çalışmayı durdurabilir.

Elde edilen sonuçlara ulaşmanın ya da işleyiş yöntemleriyle yenilikçi olmanın, eğer belirli değerler ya da eylemler gerçekten işe yaramadıysa; ya da sonuç, iş olarak kısa ve uzun vadeli vizyonunuzla konumlandırmada değildi.

4. Mirasçıları motive edin ve liderleri gruplar halinde takip edin. Bu, bir başlangıç olarak gelişme için esastır, işleyiş yöntemindeki değişiklikle birlikte, insanlar kendi zorluklarını ve başa çıkacakları sorunları kendileri belirlemeye çalışırlar, bir iş olarak, zorluklar sağlamak ve insanlara yardım etmek için esastır. işin başarısı.

Seçim üretim tasarımlarının değerlendirilmesi ve üretebileceğiniz kuruluş yapılandırmanız hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen aşağıya göz atın

5. Başlangıçtaki girişimlerin bir bölümü olarak, hem iş hem de çalışan insanlar için temel önerilerim arasında her zaman bir iş günlüğü tutmaktır. Bir şirket olarak bu, kesin sonuç veren ve gelecekte çoğaltılabilen prosedürlerin ve unsurların belirlenmesine yardımcı olur.

Aynı şekilde, bir özel olarak, başka bir tür sonuç sağlamak için bir kez daha yeniden amaçlama veya kalıplama ile başa çıkabileceğiniz ‘denenmiş ve test edilmiş' teknikler için önerinizi geliştirir.

6. İşletmedeki doğal gelişimin değerlendirilmesi için işaret geliştirin veya ortalanmış kontrol noktaları belirleyin, bu kısmen anlık liderlerin seçilmesinin ve dolayısıyla tercih edilen şekilde motive edilmesinin bir işlevi olabilir.

Bu makaleyi gözden geçirmek ve geri dönmek isterseniz, ufukta yıllara uygun üretim şirketleri konusunda hevesli olan Başlangıç Şirketi Danışmanıyım. 2030'lar. Bu, taktik, spekülatif, keşfedilen dersler veya kolay keşifler gibi başlangıç yolculuğuna yardımcı olacak çeşitli aksesuarlar sunan #AroundFridaySeries.