Üniversiteyi 3 Ayda 60 bin dolara Bırakmak!

Admin

Administrator
Yönetici
Üniversiteden Ayrılma Yanlış Anlamaları
Geleneksel üniversite dersinizden herhangi bir faktör için ayrılmayı tartışırken temizlenmesi gereken birkaç yanlış anlama var. Üniversite eğitimi almak ve öğrenmek bir seçenek olduğu gibi, ayrılmaya karar vermek de bir seçenektir.

Üniversiteden ayrılan birinin farkına vardığınızda, diz çökme tepkisi genellikle onu yaratacak pirzola sahip olmadıklarını varsaymaktır. Muhtemelen dikkatsizdiler ya da iş ahlakına sahip değillerdi. Büyük, beklenti ya da sapıklık olmaması gerektiğine inanmamız talimatı verildi.

Bu iman yolunda zorluk çekmeli ve şöyle sormalıyız: "Neden ayrıldınız?" Onların yanıtları sizi sersemletebilir.

Doğrudan Eğitim ve öğrenim Kursumdan Neden Ayrıldım
Benim seçeneğim, birçokları gibi sayısız faktörden etkilendi. Klinik olarak depresyondaydım, evime yardım etmek için evde olmak zorundaydım ve günün sonunda memnun değildim. Kalıcı olarak düz-A, kurum bakımı, öğretmen hayvanı olduğum - kurumdan hoşlanmadı.

Psikolojik sağlık ve sağlığın tanındığı ve bazı durumlarda da üzerinde durulduğu bir kültürde yaşıyoruz. Geleneksel eğitim ve öğrenmenin ilerideki tek değer olduğu fikrinden uzaklaştık ve değişen talimatları, mesleki eğitimi ve öğrenmeyi bir kez daha kabul etmeye başladık. mahalle üniversitesi, işgücüne hemen kaydolmak, sonunda genç bir işletme sahibi olmak (veya herhangi bir türde işletme sahibi olmak yaşı!).

Şarlatan Bozukluğundan Uzak Hareket
İnsanlar için en büyük zorluk, kendine inancı ezen şarlatan bozukluğunu fethetmektir.

Potansiyelinizi geliştirmenin ilk adımı, daha fazlasını yapabileceğinizi düşünmektir! Görünen o ki, arzu ettiklerine kıyasla çok daha az para kazanan insanlarla dolu bir alanı incelerseniz, gerçekten daha fazlasını yapabileceklerini düşünenlerin sayısı?

Zihin çerçevesi, Göster, Doğrula
Üniversiteden ayrıldıktan bir yıl sonra, zihin çerçevesinin, semptomların ve onaylamaların gücüne 3 ay ayırdım.

Düşünce yapısı
3 Ay boyunca her sabah erkenden, haftada 7 gün bir programa uydum. Program olumlu kendi kendine konuşmaya odaklandı. Kendi sorununuzu açıklamak için kullandığınız kelimeler. Kendi meselenizde eşit derecede çok düşündüğünüz kelimeler.

Göster + Doğrula
Belirti ve olumlamanın gücü ciddi! Bu, göründüğü gibi davranmamayı ve ona adamayı seçene kadar sesin gerçekten tamamen hokey-pokey olduğu noktalardan sadece bir tanesidir. Kendini ona adadığında, hayatın kalıcı olarak değişecek.

Bu 3 ay boyunca (ve aylık olarak) her sabah erken saatlerde hedeflerimi ve onaylarımı oluşturmak için 10 dakika yatırım yaptım. Kendi gerçeğimi değiştirdim.

Hedeflerim:
Bu yıl 60.000 dolar kazanıyorum (hedefe 40.000 dolardan başladım, ancak buna kıyasla çok daha nitelikli olduğumu fark ettim!)
Kendi evimde çamaşır makinesi + çamaşır kurutma makinesi var (bu benim için çok önemliydi, haha!)
Ben bir İronman'ım.
Ekonomik olarak bağımsızım
Onaylarım:
Ben akıllıyım
Sertifikalıyım.
Nitelikli biriyim.
Muhteşemim
Objektif olarak yönlendirildim.
Geçirdiğim program şarlatan bozukluğumun ‘üniversiteden ayrılma' nedeniyle yetersiz duyumla tetiklendiğini geliştirdi. Bir üniversite mezununun yapabileceği her şeyi yapabildiğimi, zorluk çekmem, çalışmam, doğrulamam, doğrulamam, doğrulamam gerekiyordu.

Parasal özgüven ile hem bireysel hem de parasal tam yerine getirmeyi gerçekleştirme hedefi ile, muhtemelen bunu başarmama kesinlikle yardımcı olacak başka bir programla ilgileneceğim; Satışlar.

(Sizin) $ 60K için Yönteminizi Keşfedin
Dünyayı gerçeğinize kabul ettiğinizde ve arzu ettiğiniz her şeyi başarabileceğinizi ve başarabileceğinizi düşündüğünüzde, sihir gerçekleşir.

Sihrim satıştı. Teklif, her pazarda geçerli olan bir yetenektir. Aklımı bir bilgisayar sisteminin arkasına sokmadan kesinlikle keşfetmeme ve kontrol etmeme izin verecek bir şey keşfetmek istedim. Ayrıca, kurumdan tatmin edici olmadığı için ayrıldım.

Satışların bakış açısını keşfettim. Karakterimi kullanabileceğim en verimli satıcılardan biri olmak için kullanmanın yollarını keşfettim. Tüm bilgileri aldım, tüm egzersizleri yaptım ve şu anda? Sadece yapmam gerekiyordu.

Üretim Sıçraması
Bu süre boyunca kuzeydeki evime giderken takılıyordum. Yeteneklerimi ve zihniyetimi bir şampiyona dönüştürmek için saatler, günler ve haftalar harcadım.

Yöntem evimde tedavi edilemez bir uçuş terminalinde dinlendim ve görevlere bakmaya başladım. Çeşitli pazarlarda satışa sunulan görevleri gördüm ve içgüdüsel olarak niteliksiz olduğumu ya da çok daha iyi bir ihtimal olduğunu hissettim. Hedeflerimi ve onaylarımı değerlendirdim ve basitçe neden olmadığını belirttim?

Airaircraft'ımda bekleyen 5 görev üstlendim.

Yatmaya indiğimde. . . . şu anda bir işe alım görevlisi bana eğildi! gemiye 10 dakika kaldı ve telefonla görüştüm!! İndiğimde, 2 gün sonra şahsen bir toplantı için davet aldım.

Teklifin Güvence Altına Alınması
Toplantı günü geldi ve bu toplantı için çeşitli bir belirtime 4 saatim vardı. Görev için bayan olduğumu düşünerek içeri girdim.

4 Saatlik kendi evimde, işe alım görevlisi beni aradı ve bana ne kadara mal olduğunu sordu? Gelirimi istiyordum. Onları korkutmak konusunda isteksiz davrandım, durakladım ve sonunda bu kadar çok, çok daha iyi sürdürebileceğimi seçtim. 60.000 dolar dedim.

Çalışan amirlerle konuşması gerektiğini ve kesinlikle beni arayacağını söyledi. * beni cehennem gibi endişelendiriyor*

Bir saat sonra bana üssümün kesinlikle 45.000 dolar olacağını ve ödüller ve grev kotaları ile kesinlikle 60 bin dolarlık hedefime ulaşacağımı söyledi.

Sertifikalıyım.
Vergi yükümlülüklerimi yerine getirdiğim yıl ve orada çalıştığım 9 ay içinde 61.000 $ + kazandım.

Kendine güvenmeyen bir üniversiteden ayrıldıktan sonra Telekom işinde kota parçalayan bir teklif canavarına dönüştüm! ÜÇ AY İÇİNDE!

Bir yıl ve yüzde elli daha sonra hevesimin alanları değiştirmek olduğunu seçtim, ancak bundan sonra yapabileceğimi düşündüğüm her şeyi başarabileceğimi anladım.

Bugün Arizona'da tanınmış bir işletmede Teknoloji Pazarında faaliyet gösterdim, sağlık hizmetlerinde dünya çapında bir pandemiye sahip Kayıtlı bir hemşire Yardımcısı olarak görev yaptım ve şu anda Avrupa'daki Klinik Kurumda kayıtlıyım. Bunu yaptım çünkü kimsenin bana yapamayacağımı ya da yapmamam gerektiğini bildirmesine izin vermedim.

Coşkunuza uyun ve kendinize güvenin ve dünya sizin olacak!