Yerçekimi nedir? Uzayda ve dünyada Yerçekimi

Admin

Administrator
Yönetici
Yerçekimine bağlı sürüklenen bir sarsıntıda hayatta kalırız, turist destinasyonunun göze çarpmayan baskısı, öngörülebilir yörüngede veya yörüngede ne olursa olsun korur. Bu, aksesuar ve tekdüzelik özlemimizi tartışmalıdır.

Maliyeti ne olursa olsun gerçekten tehlikeli hisseden bazı insanlar var mı? nakit ya da statü ya da sahip oldukları gibi. Genellikle dünyaya, kendilerine, diğer bireylere güvenli bir şekilde bağlı değildirler.

Hepimiz gerçekten bir şeye bağlı hissetmek istiyoruz. Kapalı aile ve arkadaşlar, bir kişiyi temel alan ağırlığı içerir. Harika bir arkadaş gerçekten risksiz ve öngörülebilir hissediyor. Ödüllendirici bir meslek yörünge üretir. Gezegene ve dönen gezegenlere bağlı olduğu gibi, bağlantı ortak bir olaydır.

Kutsal otomobil teknisyenlerinde, izin hızı, bir ana gövdenin yerçekimsel etkisinden tamamen ücretsiz, tahriksiz bir meydan okuma izni için gereken minimum orandır, bu nedenle ondan sınırsız bir aralığa ulaşır.

Birey, kütlesi, açıklıkları ve belirgin bir yerçekimi sürekliliği olan kutsal bir bedendir. Denemelerin, yayınların, şarkıların, filmlerin ve bu tür diğer çeşitli web sitelerinin alternatif gerçeklere dönüştüğünü, bizi hız bırakmaya iten bir tür potansiyel güç ürettiğini hayal ediyorum. Bu gücün fırlatılması olarak bir yolculuğa çıkmayı hayal ediyorum. Cisimler arasında menzil üretir, ancak bu aralık yörüngede kalmak için gereken yerçekimsel etkiyi geliştirmemizi gerektirir.

Güvenlik hissime ne eklendi?

- Beni olduğum gibi takdir eden ve refleks olarak çok önemli olmaktan ziyade onaylayan biri tarafından sevilen bir his.
- Aslında rutin olarak gördüğüm ve hayatımın büyük bileşenlerini (sosyal, psikolojik, entelektüel, iş) paylaştığım arkadaşlara sahip olmak
- Psychedelics
- Parasal / lojistik güvenlik ve emniyet

Güvenlik hissime ne eklendi?

Üretim noktaları ve bunların tamamlanmasını öngörmek
Görevime ve ekibime bağlılık; bir fayda olarak başarı
Aslında korkusuzca açık ve dürüst olabileceğim bir sürü insana sahip olmak
Bana rağmen aile ve arkadaşlar tarafından gerçekten sevilen bir his
Tamamen fikrimi belirlediğim her şeyi yapma yeteneğime güveniyorum.
Parasal güvenlik ve sosyal güvenceyle güvenlik
Daha fazla korunmaya geçtiğimde, Josh'un tam olarak ne açıkladığını keşfettim: hiç olgunlaşmadığım bu "noktalar iyi olacak" tarihi hissi.

Mahalleye daha fazla hizmet etmek ve dahil olmak, hava durumu hareketi için gereken yerçekimini geliştirmek, menzile rağmen bağlı kalmak, daha önce bir kez daha yapısızlaştırdığım kimliğimi yeniden doğrulamak için dikkatli bir girişimdi. Bu seçimi yaptığım için mutluyum. Yer ve aidiyet duygum için çok iyi bir şey yaptı.

Şu anda gerçekten daha güvenli bir şekilde bağlı hissediyorum, 2 hafta önce bir arkadaşımı bilgilendirdim.

Hangisine? sordu.

Dünyaya.

Aynen, Ava. Aynen öyle.